Jak zvýšit prodej na internetu

Otestuje naše služby ZDARMA

Vlastníte firemní webové stránky nebo eshop? Chcete zvýšit prodej, počet zákazníků nebo např. počet soutěžících? Tím správným řešením je pro vás PPC reklama ve vyhledávačích na internetu, kdy platíte za přivedené cílené návštěvníky na vaše stránky. Pro nové zákazníky máme speciální akci – Správa PPC reklamní kampaně ZDARMA po dobu 1 měsíce.

Co musíte udělat pro to, abychom vám kampaň zdarma spravovali, si přečtěte níže.

Správa PPC kampaní ZDARMA

Předběhněte svou konkurenci, buďte o krok napřed, a ještě lépe – buďte první! Buďte vidět a přilákejte na svoje stránky nové zákazníky – nakupující. Počet internetových nákupů roste rok od roku. Proto, chceme-li být „vidět“, musíme držet krok s dobou a být lepší než konkurence! Správně nastavenou reklamou přilákáte nejen nové zákazníky, ale také posílíte brand (značku – povědomí o značce) firmy. Každý z vás už tuto formu propagace jistě vyzkoušel nebo o ní alespoň uvažoval.


Pokud si sami PPC kampaň spravovat nedokážete, nezůstane vám jiná možnost, než si na správu najmout jednu z mnoha reklamních agentur. Avšak u většiny musíte platit hned od počátku spolupráce, investované peníze Vám nikdo zpět nevrátí, i když kampaň neplní cíle, které jste si stanovili.


Proto vám chceme výběr usnadnit. Pro nové zákazníky máme speciální akci – Správa PPC reklamní kampaně ZDARMA po dobu 1 měsíce.

Co musíte udělat pro to, abychom vám kampaň zdarma spravovali?

V případě, že během prvního testovacího měsíce dosáhneme předem stanovených cílů, např.: počtu objednávek nebo jiných konverzí, se zavazujete pokračovat ve spolupráci dále, a to po dobu alespoň 6 měsíců s minimálním měsíčním kreditem do systémů 10.000 Kč. Z částky za investovaný kredit vám pak bude účtována provize za správu.


V každém případě jako BONUS od nás ZDARMA obdržíte analýzu nastavení vašich Google Analytics a případná doporučení pro pokročilá měření, nebo případnou pomoc při jejich nasazení, pokud je ještě nepoužíváte.


Naše kompletní správa kampaní ve vyhledavačích zahrnuje:

  • návrh kampaně (stanovení cílů, strategie, klíčových slov, reklamních textů,...)
  • nasazení kampaně a průběžnou optimalizaci dle výsledků Google Analytics
  • pravidelný report výsledků

Chcete se zeptat na další podmínky správy kampaně zdarma? Kontaktujte nás.

Naše certifikáty

AdWords Certified Partner Google Analytics Qualified IndividualKontrolní text


VENIVICI s.r.o., Tupolevova 466, 199 00 Praha - Letňany | tel.: +420 774 765 255 | e-mail: info@venivici.cz