Tvorba a správa webových stránek

Tvorba a správa webových stránek

Webové stránky, jak jsou popsány na tabuli vpravo, by si přál asi každý. Mají-li stát ale zato a dobře reprezentovat, musíte jim obětovat více času, péče a trpělivosti. Webové stránky jsou jakousi internetovou vizitkou, stejně tak jako vaše kamenná prodejna nebo kancelář. Věnujte se jim, ať jsou aktuální, poutavé, přehledné a poskytují potřebné informace pro vaše potenciální zákazníky.

Že na to nemáte dostatek času, ani lidí? Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci.

Tvorba webových stránek

Pokud zrovna nepotřebujete úplně nové firemní stránky, i tak je dobré čas od času (cca 1x za 3-5 let) webové stránky výrazněji pozměnit, aby vyhovovaly nejnovějším trendům. Můžeme vám pomoci s návrhem a vytvořením nových firemních stránek, se speciální stránkou pro akci/soutěž nebo s e-shopem.

Správa webových stránek

Vaše webové stránky potřebují údržbu. Aktuální obsah a novinky z posledního roku jsou jistě zajímavější než 3 roky staré. Informujte zákazníky o tom, co nabízíte nového, čeho jste dosáhli, co chystáte. Oživte webové stránky fotografiemi nebo tiskovými zprávami. Pokud na tuto práci nemáte člověka nebo čas, rádi vám pomůžeme.

Analýza webových stránek

Vyhovují vaše stránky zákazníkům i vám? Máte potenciál zvýšit procento objednávek? Odkud návštěvníci na stránky přicházejí? A hromada dalších otázek, na které byste měli znát odpověď. Proč? Protože pokud budou vaše stránky přehledné, přístupné, se správnou strukturou a obsahem, pak snadno porozumíte vašim návštěvníkům a ještě snadněji z nich uděláte zákazníky. Naše několikastránkové analýzy obsahují nejen spoustu výsledků, ale také doporučení, co a jak změnit, aby bylo dosaženo lepších výsledků. Jsou psány tak, abyste jim rozuměli a rádi je s vámi projdeme i osobně.

Grafické návrhy stránek

Chystáte se změnit vzhled vašich webových stránek a hledáte schopného grafika, který by vám jej navrhnul? Pokud ještě nevíte, jak budou vypadat, rádi vám pomůžeme s návrhem struktury stránek, na základě které pak vzejde samotný grafický návrh. Nečekejte však, že to necháte jen na nás. Vy víte nejvíc ze svého oboru, o svých zákaznících, jaké jsou cíle webu. Budeme spolupracovat.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je právě tím nástrojem, jak dostat webové stránky na první pozice v přirozeném vyhledávání. Bohužel je SEO běh na dlouhou trať a je to někdy nekončící práce, jelikož parametry pro řazení se v čase mění. SEO ale přináší za poměrně nízké náklady na návštěvníka zvýšení návštěvností z relevantních klíčových slov, viditelnost ve vyhledávání, což je důležité, protože každý z nás hledání provádí několikrát měsíčně či denně. Je mnoho důvodů, proč pracovat na dobrém SEO. Nejlepším z nich je rostoucí křivka návštěvnosti a objednávek.

Nevíte-li, v jakém stavu vaše webové stránky z hlediska SEO jsou, můžete si u nás nechat zpracovat SEO analýzu. Tato analýza obsahuje zhodnocení jednotlivých parametrů, vytyčení chyb a návrh řešení pro dosažení lepších pozic ve vyhledávačích.
Kontrolní text


VENIVICI s.r.o., Tupolevova 466, 199 00 Praha - Letňany | tel.: +420 774 765 255 | e-mail: info@venivici.cz